Do rozważenia: prezenty prezentów DC: Guy of War

Ta publikacja jest złożona pod:

Najważniejsze informacje o stronie głównej,
Wywiady i kolumny

Prezentacje Showcase: Guy of War

Robert Greenberger

Nie było udanego przedstawienia tytułu o tematyce wojennej głównych wydawców, najprawdopodobniej dlatego, że kapitan Savage i Leathernecks w 1968 r. Stopa zainteresowania gatunkiem spadła, gdy Ameryka zwróciła się do wojny w Wietnamie, a także po ostatnim Oddziały opuściły Saigon w 1975 roku, konflikty na całym świecie tymczasowo się skończyły. Jednak w 1977 r. Jenette Kahn wciąż była na pierwszym roku jako wydawca DC Comics, a także chciała wypróbować szereg tematów, aby czerpać z czytelników. Pomagała przedstawić Jonah Hex we własnym tytule, tworząc przestrzeń dla Scalphuntera, a także zapewniła Joe Orlando nieznanego żołnierza, aby odnowić mocne wyniki. W tym środowisku przybycie Guy of War na początku lat 1977 wydawało się nieco dziwne. Postać, z powrotem do czytelnika, zwiększyła pytanie: „Kim jest facet, który armia rozumie tylko jako nazwa kod: Gravedigger?”

Nowicjusz David Michelinie, już osłabiony jako nowy moduł obsługi Unknown, opracował tę funkcję z redaktorem Paulem Levitzem. Był Afroamerykaninem, który przezwyciężył polio podczas II wojny światowej, aby odkryć się w segregowanej armii. Wyczerpany z powodu poważnych szczegółów kopania, służących po bitwie, poszedł na AWOL, infiltrował Pentagon, a także pokazał, że miał umiejętności, a także odwagę robić więcej niż władać łopatą. Jego wysiłek został nagrodzony uznaniem za jednoosobowy specjalny system o nazwie Gravedigger. Następnie zajął się wszystkimi 26 problemami nowej wojny.

Podczas gdy pojawił się problem wyścigu, a następnie w Sgt. Rock, a także do niższego stopnia w Johnny Cloud, ta funkcja pokazywana za każdym razem, gdy mówienie o segregacji i dyskryminacji była akceptowalna, szczególnie na piętach sukcesu telewizyjnego korzeni miniserialu.

Men of War #1

Teraz całkowity bieg jest zbierany w prezentacjach Showcase: Guy of War, który oferuje kilku najlepszych rozumianych żołnierzy DC przez pisarzy, a także artystów świetnie wykonujących wybitne prace. Gravedigger został początkowo zilustrowany przez Eda Davisa, artystę, o którym wciąż rozumiemy, pomimo jego pracy w latach siedemdziesiątych. Podobnie narysował drugą funkcję pierwszego numeru, nową odsłonkę przeciwnika, napisanego przez jego współtwórcę Roberta Kanighera.

Levitz starannie wykorzystał Joe Kuberta w tajnej sztuce, nie tylko ze względu na jego wyjątkowe umiejętności stylu, ale do wizualnego łączenia go z innymi tytułami wojennymi linii. Wewnątrz były jednak trochę hodge upge, gdy przyszli twórcy, a także pozostawili Davis z młotkiem z piekła czas trwania. Niedługo potem Michelinie został zastąpiony przez Rogera McKenzie na pewien czas, zanim Jack C. Harris osiedlił się przez ostatni rok.

W numerze czwarty pojawił się nowa seria „Dateline: Frontline” z Rising Componing Cary Burkett ze sztuką Golden Age Excellent Jerry Grandenetti. Seria pokazywała wojnę z perspektywy dziennikarza, pozwalając mu przenieść się od żołnierzy do strefy wojennej do strefy wojennej.

Wrogi Ace powrócił z Kanigher, a także Larry Hamą w samą porę na eksplozję DC, a także kiedy książka dodała osiem stron, było teraz miejsce na wszystkie trzy funkcje, a najnowszy artysta przeciwnika Howarda Chaykina. Kiedy wkrótce nastąpiła implozja, miejsce na kopie zapasowe stało się obszarem obrotowym dla Ace przeciwnika, Dateline, a także innych, w tym jednego z nietypowych redaktorów Murray Boltinoff, otrzymał kredyt na skrypt. Jego „Wolf Pack” ilustrował Larry Hama, a także Jack Abel, a także przyszedł mistrz Rosa Master z Paula Kupperberga, a także Grandenetti, funkcję, która wystąpiła cztery sporadyczne występy, nigdy nie przytulając czytelników.

Men of War #26

W 1980 r. Seria była nieobecna z gazu, a wszystkie umiejętności miały na nich inne, znacznie bardziej niezbędne prace. Levitz był kopany na górę, więc najlepiej był, aby wszystko zakończyć. Połączona opowieść o długości książki zakończyła serię, gościnnie z udziałem Sgt., Rock, a także wesołych Joes z Simple Company. W nietypowym przypadku Rock był odsunięty na bok, a samotny lut w wilka przejął dowództwo zespołu z wybuchowymi wynikami.

Zakup

Prezentacje Showcase: Guy of War

Klasyczne okładki komiksu z bazy danych Grand Comics.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Gorączkowy mózg Markleya: duży świat
Next post Wiadomość Boba o rzeczach !!!