C dotyczy komentarza: podgląd nr 272 Część druga

Ten post jest złożony pod:

Najważniejsze informacje o stronie głównej,
Wywiady i kolumny

Josh Crawley

~

Josh Crawley

Zanim zacznę, chciałbym wskazać was wszystkich (z Facebookiem) na stronę wydarzenia: Chris i Debra Woźniak z Lower East Side, NYC. Chociaż wiem, że tytuł wydaje się dziwny, jego celem jest zebranie pieniędzy dla Wozniai, ponieważ niedawno stracili dom w Tuscaloosa podczas niszczycielskich tornad, które przetoczyły się przez południe.

Chris Woźniak obsługiwał wiele książek DC i Marvela w latach 80. i 90., ale ostatnio pracował nad pracą należącą do twórcy. Jeśli dużo przeczytałeś moją kolumnę, wiesz, jak trudny może być twórca, i jestem pewien, że wszyscy możemy zgodzić się utrata wszystkich twoich właścicieli nie pomoże. Nawet jeśli tylko połowa ludzi, którzy otrzymali najcieńszą noc nr 1, przekazała 1 USD, pomogłaby to nie do uwierzenia.

Dla tych, którzy nie mogą się zalogować na Facebooku, blog CBR Robot6 ma informacje, w tym link do PayPal o darowizny.

~

Truskawkowe ciastko: Berry Fun

Truskawkowe ciastko: Berry Fun #1

Najwyraźniej jest okładka Chase Scratch-N-Sniff; Nie mogę powiedzieć, jak absolutnie to niesamowite!

~

Komiksy komiksowe

Komiksy komiksowe #6

W tym ostatnim numerze o uznanej krytycznie historii branży komiksowej naprawdę nie mogę się doczekać bezpośredniej prezentacji rynku. Jako ktoś, kto dorastał i mieszka w Madison (dom wielu dystrybutorów komiksów), zastanawiam się, co będziemy – i nie zobaczymy.

~

Metal heavy

Heavy metal (wrzesień 2011)

Dlatego muszę przeglądać podgląd znacznie więcej niż raz: Imaginary Friends Studios wykonuje cały problem heavy metal?! Heck tak! Ifs mogą być najbardziej znane z niesamowitej kolorystyki, którą robili w serii Artefacts Top Cow. Trochę ciekawostek: pokolarowali także komiczne gangi mojego przyjaciela Jima Camelota w „The Day”.

~

Odważny 10

Brave10 vol. 01 GN

Niestety, gorąco polecam, że nikt nie zawracał sobie głowy zakupem tego, ponieważ Tokyopop nie będzie już publikować w USA od 31 maja, więc nawet jeśli ten tom skończy wysyłkę, zakładam, że to nie tylko samodzielny tom. Biorąc to wszystko pod uwagę, ta okładka wygląda niesamowicie, więc wiem, że w przyszłości będę starał się znaleźć o wiele więcej dzieła Kairi Shimotsuki. W międzyczasie spojrzę na ładną grafikę w wyborze Apple z Udon.

~

Lou Scheimer: Tworzenie generacji filmowej

Lou Scheimer: Creating Filmation Generation SC

Chociaż nie jestem wielkim fanem Orko, a nawet He-Man i Mistrzów Kreskówki Wszechświata, kłamałbym, gdybym powiedział, że nie jestem zachwycony tej książki (kolejna, której nie zrobiłem Zwróć uwagę, że po raz drugi przerzuciłem podgląd, choć pamiętam, jak widziałem podczas pierwszego przeglądania)… i ten brak miłości nie powstrzyma mnie od zamówienia Masters of the Universe: Large Her-Man & Retro Logo T-shirt Niebieski.

~

I to podsumowuje podgląd…

Więc czy ktoś z was widział niesamowitość, która była szybka pięć?! Czy pozostałeś przez fantazyjne animowane kredyty zamykające?

“Czy wierzysz w duchy?”

Lepiej uwierz, że tak !!!

~

Śledź moje tweety, napisz do mnie i pamiętaj, aby mieć oko na Westfield Comics Facebook.

Josh Crawley może, ale nie musi być klawiaturą dla Everclear. Zdecydowanie sugeruje, że nie zakłada się, że jest.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Wiadomość Boba o rzeczach !!!
Next post Za uwagę dodatkowe: 100 najlepszych chwil Chartwell Books: DC Comics Super-Villains