Piąty stopień: Artefakty Rona Marz nr 1

Ten post został złożony pod:

Najważniejsze informacje o stronie głównej,
Wywiady i kolumny

Artefakty nr 1

Josh Crawley

Jestem pewien, że niektórzy ludzie (głównie klienci sklepu detalicznego Westfield Comics i pracownicy) męczą mnie i popychając niektóre z najnowszych komiksów z najlepszych komiksów w Universe Cow. Cóż, dopóki więcej osób zacznie mnie słuchać i rzeczywiście wypróbować ich, zamiast trzymać się niejasnego, jeśli nie na datę, postrzeganie produktów wydawcy, będę się głosić.

„Nie wykonywałbym swojej pracy, gdybyśmy mieli problem, który nie był dostępny. Dostajesz to, co musisz wiedzieć w ramach problemu. ” –Ron Marz

Marz często to mówi, choć z różnym sformułowaniem. Zaletą jest to, że on nie tylko tego nie głosił, praktykuje. Pomagałem klientowi właśnie wczoraj i widziałem, co miał na swojej liście ciągnięcia – Magdalena i Velocity (dwie inne najnowsze serie Marz z Top Cow) – wspomniałem o artefaktach (i jego podstawowej koncepcji łączenia najlepszych artefaktów krów dla wszechświat zmieniający epickość) do niego. Niemal natychmiast dodał do swojej listy Pull. On, jako czytelnik, czuł się komfortowo, kupując wzroku artefakty opartego na łatwości wejścia do innej serii i nie znającej się opowiadań.

Ponadto, oprócz tego, że sama historia jest łatwo dostępna, asystent Top Cow w wydawcy Bryan Rountree robi świetne fragmenty tekstu z tyłu, aby rozwinąć materiał opowieści. W artefaktach nr 1 otrzymujemy więcej informacji na temat niektórych postaci w historii, w tym Julie Pezzini, siostrze Sary, Bearer of the Witchblade. Nie wiesz, co to za czarnoksiężnik? Przeczytaj wpis Sary lub dodatkowy bonus oferuje ten problem: historia dwustronnego pochodzenia narysowana przez Marc Silvestri z Top Cow! Moja ulubiona wymiana tego problemu jest między Sara i Gleason, która również działa jako szybka ekspozycja na temat tego, co może zrobić Witchblade.

Artefakty #3

Jeśli nie jesteś nowym czytelnikiem, nie martw się! Jest też dla nas nowe rzeczy. Jak powrót Toma Judge! Wiedzieliśmy również, że Jackie miała Finna na oku na Sarę i ich córkę Hope, a Dani (obecny posiadacz Angelus) był przyjacielem rodziny, ale nigdzie nie pamiętam, gdzie żadna z nich ma ciemne i Angelus Wojownik obserwujący nadzieję na zmianach. Och, oczywiście, ma to sens, ale Marz sprawia, że ​​ujawnia i interakcja jest zabawna. I nie pozwalając historii, rzeczy wkrótce trafiły w fanów.

Na bok do poprzedniego akapitu: jeśli mylę się co do Marz, wspominając, jak ciemność i Angelus obserwowały nadzieję, przepraszam. To było nadal fajnie!

Ponieważ jest to komiksy, nie możemy zapomnieć o sztuce! Oczywiście Michael Broussard też nie miał nam zamiaru pozwolić. Wow! Nie przypominam sobie, aby praca Broussarda wyglądała dość ostro w ciemności z Philem Hesterem, więc może to być dodatek Thinkers Rick Basaldua i Sal Regla.

Myślę, że Broussard mógł również dokonać archaicznej ceremonii, w której jego umiejętności pożerają umiejętności innego wielkiego artysty, tworząc potworny gestalt talentów, ponieważ w bardzo krótkim czasie przeszedł z niesamowitych do absolutnie oszałamiający! Nie wierzysz mi? Sprawdź podgląd z komiksowych zasobów.

I dodanie słonecznych gho z wyimaginowanych studiów przyjaciół do kolorów po prostu wrzuca go do zupełnie nowej gry w piłkę (aby wymieszać moje metafory baseballowe).

Nie zamierzam kłamać. Gdyby Tow Cow ogłosił, że był to nowy zespół sztuki na Witchblade (jak tylko ich wycofanie się z artefaktów), byłbym zachwycony! Nie zrozumcie mnie źle, podoba mi się konsekwencja Sejic Sejic wnosi do Witchblade, ale myślę, że Broussard/Basaldua/Regla/Gho to mój ulubiony zespół sztuki do rysowania Witchblade (w ciągu ostatnich pięciu lat) obok Mike Choi & Sonia Oback. I to coś mówi, ponieważ bardzo mi się podobało w ciągu ostatnich pięciu lat.

Byłbym niedoceniony, gdybym nie zwrócił uwagę, że jak zawsze Troy Peteri wykonuje świetną robotę, napisając ten problem.

Podsumowując: jeśli jesteś kimś, kto właśnie założył, czym jest najlepszy komiks krowy, kup książkę i podejmij świadomą decyzję. Lub jeśli chcesz czegoś bardziej liczbowego: pięć stopni na pięć!

——————————————————–

Wreszcie zostało ogłoszone: Shinku ma debiut z Image Comics wiosną 2011 roku! Aby uzyskać więcej informacji, mam nadzieję na Newsarama.com, gdzie Chris Arrant przeprowadza wywiady z Marz. Jeśli przegapiłeś moją recenzję, oto przydatny link. Pamiętaj, że przyjmujemy zamówienia na podgląd Ashcans na następny tydzień!

?!?!?!?!?!?!?!?!?!?

Josh Crawley jest zatrudnionym mistrzem katastrofy w Westfield Comics. On nie jest klawiaturą dla Everclear.

josh@westfieldcomics.com

Westfield Comics

Attn: Josh

7475 Mineral Point Rd Ste 22

Madison WI 53717

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Avengers#1 przedstawiają uroczystości, a także promocje świętują legendarną premierę
Next post BUM! Studios w styczniu 2019 r. Zwolenniki