Son of Batman (Blu-ray Review)

Syn Batmana upraszcza powieść graficzną napisaną przez Granta Morrisona do typowego filmu walki.

Zaczynamy od, że Ra’s Al Ghul i Talia zostaną inwazani przez Ninja w imieniu Deathstroke. Oznacza to, że film rozpoczyna się siedem minut walki między grupami, na których mi nie obchodzi. Główna fabuła rozpoczyna się, gdy Talia zrzuca swoje dziecko, Damian, na Mrocznego Rycerza. Chłopiec chętnie walczy i urażony większością innych osób. Został wychowany przez Ligę zabójców i ważny jest jego umiejętności.

Nie było jasne, dlaczego jego matka oddałaby go po dziesięciu latach, ale to ujawniło się znacznie później w filmie. Wszystko, na co liczyłem, głównie materiały wokół relacji i historii postaci, zostało zmyte na korzyść dużych obrazów i scen bitewnych z męskimi nietopeczkami i zabójstwem.

Głosy też mnie rozczarowały. Po niedawnym przesłuchaniu Diedricha Badera, ten Batman (wyrażony przez Jasona O’Mary, który grał tę samą rolę w Lidze Sprawiedliwości: War) brzmi płasko i zrzędliwym. Nie dbałem też o głos Deathstroke (Thomas Gibson), który brzmiał zbyt hodowany. Moim ulubionym członkiem obsady była Morena Baccarin, grająca w Talia z dziką elegancją. Stuart Allan był Damian; Giancarlo Esposito był al Ghul; A David McCallum grał na Alfreda.

Żałuję, że nie widzieliśmy o wiele więcej Nightwing (Sean Maher). Jego interakcje z Damianem były moją ulubioną częścią.

Cechy szczególne
Dodatki są typowe dla tego rodzaju wydań. Jest dziesięciominutowy element „The Fang and the Demon Head: The League of Assassins”, który obejmuje Granta Morrisona i Mike’a Carlina. W przeciwieństwie do tytułu, głównie chodzi o Ra’s Al Ghul i jego córkę Taliię.

„Dziwne więzi krwi: Damian Wayne” to 15 minut z wieloma samymi komentatorami, co poprzedni. Przegląda główne komiczne występy Damiana. 9 1/2 minut „Projektowanie postaci z Philem Bourassa” zawiera monolog głównego projektanta postaci omawiający jego wybory, które towarzyszy przygotowawcze.

Jest też 7 1/2-minutowy zajrzenie na następny film, Batman: Assault on Arkham. Ponadto cztery odcinki kreskówek Perk to Batman Beyond, „Out of the Past”; BATMAN: Odważny i odważny, „Rycerze jutra!”; Batman: The Animated Series, „Showdown”; i Batman: Odważny i odważny: „Sidekicks Montaże!” (Studio dostarczyło kopię recenzji.)

Udostępnij to:
Świergot
Facebook
Tumblr

Powiązane posty:

Son of Batman Next DC Oryginalne animowane Moviete Next Oryginalny film animowany DC od Warner Bros. Home Entertainment będzie synem Batmana, który zostanie wydany 6 maja. Film oparty jest na Batman i Son, The Comic Story autorstwa Granta Morrisona i Andy’ego Kuberta, a film jest wyreżyserowany przez Ethana Spaulding, z scenariusza autorstwa…

Batman: Bad Blood Next DCU Animated Moviewarner Bros. Home Entertainment ogłosił, że kolejnym oryginalnym filmem animowanym DCU będzie Batman: Bad Blood. Pojawia się na Blu-ray i DVD 2 lutego 2016 r., A cyfrowa wersja HD dostępna miesiąc wcześniej, 19 stycznia. Był to film zapoczątkowany w Justice League: Gods…

Batman: Assault on Arkham on Digital Now, DVD w przyszłym tygodniu najnowszy oryginalny film animowany DCU, Batman: Assault on Arkham, będzie dostępny w domu w domu w przyszłym tygodniu, chociaż można go teraz uzyskać cyfrowo. Już połączyłem się z zwiastunem i aby promować wydanie, Warner Bros. wydał dwa klipy. Pierwszy pokazuje Batmana, który jest Batmanem w…

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Gorący mózg Markleya: Z Abyss End
Next post Valiant Travels to Phoenix Comicon 2013